OGŁOSZENIA Pabianice

Email lub login :
Rejestracja
Hasło :
Zapomniałem hasłoDziś jest: Sobota, 16 Luty 2019 r. |

PRESTA Premium karmy dla psiaków 60%mięsa!


OGŁOSZENIE :

CENA : 13 zł
STAN : Niedotyczy
OPERACJA : Sprzedam
DATA DODANIA : 2015-01-27 22:53:16
Wyświetleń : 486
Ogłoszenie : Pabianice

DODAŁ OGŁOSZENIE

DODAŁ : presta
FIRMA : Presta-Premium
MIEJSCOWOŚĆ : Pabianice
TELEFON : 669769422

Polska firma PRESTA-PREMIUM wprowadza nowe smaki karm dla psów!Teraz każdy piesek uczulony na drób może wybrać wołowinę 60%mięsa,każdy szczeniak może wybrać smak z indykiem 65% lub wołowiną 64%mięsa,a dotychczasowi klienci zadowolą się udoskonaleniem składu karmy klasycznej oraz karmy z indykiem z witaminami! Ponadto wprowadziliśmy karmę dla psów powyżej 7/8 roku życia:Dziadek z 50% mięsa z kurczaka i dodatkiem indyka. (Popularne, znane z reklam karmy posiadają ok. 4% mięsa). Skład karmy to przede wszystkim świeże mięso,zboża,warzywa, owoce oraz witaminy i minerały. Jakość Premium w dobrych cenach! Karmy są bardziej kaloryczne,a więc bardziej wydajne. Wszystko to w nowych workach w barwach Presta-Premium.

 

Nasza firma obiecuje darmową dostawę od zamówienia pow.10kg.Karmę pakujemy w 1,5,10,15kg workach, a także w bardzo korzystnej cenie 2x15kg. 

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie prócz karm Presta-Premium oferujemy gryzaki naturalne suszone (o zapachach powodujących ślinę u naszych pupili) oraz inne przysmaki, dobre do codziennej zabawy, nauki, nagrody. Posiadamy także próbki każdej z karm. Poza tym zachęcamy wszystkich stałych klientów do wysyłania do nas zdjęć swoich psów, aby mogły się później pochwalić bytnością w Internecie :)

Dla zainteresowanych na naszej stronie jest też historia naszego psa rasy Golden Retriever, który był pomysłodawcą stworzenia karm dla psów Presta-Premium :)

 

Gorąco polecamy www.presta-premium.pl i pozdrawiamy wszystkie sierściuchy i właścicieli !

 

Jesteśmy też na Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26487322


Odpowiedz na ogłoszenie
FIRMA : Presta-Premium

MIEJSCOWOŚĆ : Pabianice
TELEFON : 669769422

Zapytanie dotyczy :
PRESTA Premium karmy dla psiaków 60%mięsa!

Zapytanie ze strony internetowej :
http://pabianice.cityme.pl


Podaj swój email :
Napisz zapytanie :
Wpisz drugą, siódmą i ósmą cyfrę :
9106543744175156